Sodo, miško Įrankiai

Įrankiai sodo darbams, kokybiški įrankiai, kurių paskirtis yra padėti Jums greičiau ir patogiau prižiūrėti sodą. Taip pat šioje kategorijoje yra miško priežiūros įrankiai, darbui su rastais ir medžiais, medžių skiepijimo įrankiai.

Sodo, miško Įrankiai   Yra 76 prekių

Subkategorijos

 • Grėbliai ir kauptukai
  Grėbliai ir kauptukai

  Sode, nuosavo namo kieme Lietovoos klimate dažnai prireikia grėblių, ypatingai grėblių sezonas prasideda lapų krentymo sezono metu, bet naudojamos ir sodo paruošimo sezonu, taip pat sodo tvarkymo sezono metu. Mūsų parduotuvėje rasite kokybiškus grėblius ir kauptukus, kurie tarnaus Jums ne vienerius metus. Galėsite pasirinkti dydį ir pagaminimo medžiagas.  

 • Maži sodo, miško Įrankiai
  Maži sodo, miško Įrankiai

  Smulkus kastuvėliai, samteliai ir kiti smulkus sodo ir kaimo įrankiai šioje rubrikoje yra labai kokybiši.

 • Sekatoriai
  Sekatoriai

  Profesionalus dideli ir maži sekatoriai. Koki sekatoriū Jus pasirinksite - yra visiškai nesvarbu, nes jie visi yra kokybiški ir puikiai kerpa šakas. Skirtumas yra tik didžio ir patogumo.

 • Sniego kastuvai
  Sniego kastuvai

  Tinkantys bet kokiai žiemai, tvirti ir patvarus sniego kastuvai. Sniego kastuvą žiema privalo turėti kiekvienas vairuotojas bagažnėje. Mašiną gali užnigti ir nakti kieme, ir svečiuose, ir kaime. Su patogiu kastuvu visada greitai išvalysite vieta prie automobilio. Taip pat sniego kastuvai yra neatseinamas įrankis namų ūkyje. kai reikia išvalyti nuo sniego bent savo teritorija, keliuką prie garažo arba asfalta iki namų.

 • Šakų žirklės
  Šakų žirklės

  Jeigu Jūsų kieme auga krūmai - tikrai žinote, kad gan dažnai jie praranda savo išvaizda ir plečiasi į visas puses tiesiog nevaldomai. Ir yra vienintelis būdas juos suvaldyti, tai yra apkirpti. Mūsų parduotuvė siūlo kokybiškas krūmų žirkles. Jus galite pasirinkti sau tinkamas ir patogias pagal žinovų patarimus.

 • Žirklės ir peiliai
  Žirklės ir peiliai

  Šiuoje rubrikoje yra pateikti skirtingos paskirties sodo žirklės, tai yra ir gėlių ir gyvatvorių ir kitų žirklių skirtų įvairiems sodo darbams.

 • Мiškininkų įrankiai
  Мiškininkų įrankiai

  Visi įrankiai skirti miško priežiūrai, įrankiai skirti darbams su medžiu, rastais. 

 • Sodo prekių priedai
  Sodo prekių priedai

  Šioje kategorijoje rasite sodo prekių priedus, tokius kaip dėklai, pakaitiniai elementai

 • Kirviai, klinai
  Kirviai, klinai

  Sodo pjūklai ir kirviai, skirti medžiams, šakoms, krūmams.

 • Kotai
  Kotai

  Kotai kirviams, plaktukams, ir kitiems įrankiams

puslapyje
Rodoma 1 - 12 of 76 prekių