PRISTATYMO INFORMACIJA


Prekių pristatymas pradedamas organizuoti iškart po užsakymo gavimo ir gali užtrukti nuo 1 iki 7 darbo dienų priklausomai nuo to, ar prekė tuo metu turima sandėlyje. Jeigu Jums aktualus itin skubus prekės pristatymo būdas  (1-2 dienos), maloniai prašome prieš užsakant pasiteirauti apie tokią galimybę el. paštu info@leon.lt.


Pristatymo būdai:


Šiuo metu galite pasirinkiti pristatymą kurjerių tarnyba į namus ar darbovietę arba atsiimti prekes mūsų biure Paribio g. 12, Vilnius.

Pasirinkus pristatymą kurjerių tarnyba, iš vakaro prieš gaunant prekę, būsite informuoti sms žinute apie organizuojamą siuntos pristatymą. Pristatymo dieną kurjeris, prieš pristatydamas prekę, pasiskambina ir praneša apie atvykimą.


Pristatymo kaina:


Pristatymo Vilniuje kaina yra 5 eurai, Lietuvoje kaina priklauso nuo svorio ir atstumo. Pristatymas į užsienį taip pat įmanomas, tačiau kainuoja (priklausomai nuo šalies, į kurią reikia pristatyti). Norėdami užsisakyti prekes į užsienį, maloniai prašome parašyti užklausą skiltyje "Susisiekite su mumis" arba el. paštu info@leon.lt.

Pristatymo laikas:


Kurjeris prekes veža nuo 8-19h intervale. Jeigu tokiu laiku būnate darbovietėje, maloniai prašome nurodyti darbovietės adresą. Patvirtindami užsakymą Jūs patvirtinate, kad kurjeriui atvykus nurodytu adresu, bus žmogus, galėsiantis priimti siuntinį. Jeigu siunta nepriimama kelis kartus, mes, deja, esame priversti siuntą atšaukti arba apmokestinti pakartotinį siuntimą. Siuntos pristatymo dieną taip pat nebegalima keisti pristatymo adreso.


Kaip turėti keletą pristatymo adresų?


Užsiregistravę mūsų svetainėje, savo paskyroje galite pridėti keletą siuntimo adresų - namų, darbovietės, artimųjų ir pan., tad kitą kartą užsakant galite vienu spustelėjimu pasirinkti pageidaujamą pristatymo adresą. 


Svarbus pastebėjimas!


Būtinai nurodykite tikrą ir teisingą kontaktinį telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti dėl prekės pristatymo. 

Būtinai nurodykite teisingą pašto kodą! Kurjeriai siuntas vežioja pagal pašto kodų sistemą, taigi jei nurodysite klaidingą pašto kodą, siunta nebus pristatyta.