Putplasčio pjovimo staklės

Putplasčio pjovimo staklės

Polistireninis putplastis yra izoliacinė medžiaga, kuri naudojama statybose ir namų renovacijos darbuose. Putų polistirolio plokštės naudojamos karkaso ir šlaitinio stogo izoliacijai, taip pat jis dažnai naudojamas langų izoliacijai ir durų angokraščių izoliacijai, tinka namo išorinių ir vidinių sienų šilumos izoliacijai.

Polistireninis putplastis montuojamas į tarpus, kurie dažnai yra nestandartiniai, šiuose tarpose netinka standartinių matmenų putų polistirolio plokštes. Greitai pritaikyti plokštes nestandartinėms angoms padeda putų polistirolio pjaustymo staklės ir pjaustymo peiliai.


Pjaustyklės

Putų polistirolio staklės susideda iš kaitinamos įtemptos metalinės stygos ir karkaso su matavimo bei tvirtinimo elementais, kurie padeda tiksliai atpjauti polistireninio putplasčio plokštes. Pjaustant elementas įkaista po kelių sekundžių ir nuopjova būna lygi ir be šaltam pjovimui įprastų šiukšlių.

Pjovimas senais metodai, toks kaip pjovimas pjūkų, nevisada pasiteisina, pjaunanant polistirolį, ne visada pavyksta tiksliai išpjauti, be to yra tikimybė sulaužyti putplastį. Su putplasčio pjovimo staklėmis pjovimas atliekamas ypač tiksliai, taip pat naudojant šį inrankį polistirenis putplasts nesitrupina, todėl yra mažiau atliekamų medžiagų, be to darbas yra švaresnis. 

Related Posts:

Paslikti Atsakyma

All fields are required

Vardas:
E.paštas (Not Published)
Komentaras:
Type Code